Contacteer ons

Als u nog bijkomende vragen heeft, aarzel niet om ons te contacteren. U krijgt zo spoedig mogelijk een antwoord.


Telefoon :
Vakgebied ‘Verven en vernissen' Sophie Vonckx 02/653.09.86
Vakgebied ‘Bepleisteringen' Inge Dirkx 02/655.77.11
Vakgebied ‘Lichte wanden, verlaagde plafonds' Yves Martin 02/655.77.11
Vakgebied ‘Harde bekledingen' Tinne Vangheel 02/655.77.11
Vakgebied ‘Harde bekledingen - natuursteen' Dominique Nicaise 02/655.77.11
Vakgebied 'Houten bekledingen' Stéphane Charron 02/655.77.11
E-mail :
Vakgebied ‘Verven en vernissen' vonckx.s@cori-coatings.be
Vakgebied ‘Bepleisteringen' Inge.dirkx@bbri.be
Vakgebied ‘Lichte wanden, verlaagde plafonds' Yves.martin@bbri.be
Vakgebied ‘Harde bekledingen' Tinne.vangheel@bbri.be
Vakgebied ‘Harde bekledingen - natuursteen' Dominique.nicaise@bbri.be
Vakgebied 'Houten bekledingen' Stephane.charron@bbri.be
Aanvraagformulier :